+420 556 702 652

O nás

PELA CZ,a.s. 

20 LET NA TRHU
 
Provozovatelem  E-shopu  www.ghs-topeni.cz  , na kterém se právě nacházíte je firma PELA CZ,a.s.
 
Historie firmy se datuje od roku 1996 kdy byla založena firma PELA jako sdružení dvou fyzických osob. Od počátku jsme se soustředili na velkoobchodní prodej a dodávku materiálu v oblasti voda / topení / plyn / vybavení koupelen. Našimi stálými zákazníky a obchodními partnery jsou i montážní a obchodní firmy.
 
Od roku 2003 působíme na trhu již jako právnická osoba PELA CZ a.s. a dodnes působíme vlastnictvím jako 100% česká společnost bez zahraničního kapitálu. V roce 2005 jsme otevřeli  pobočku v Hranicích. Od roku 2007 se zabýváme dovozem instalačního topenářského materiálu především z Itálie, který dodáváme dál do obchodní sítě jako produktovou řadu GHS – GENERAL HEATING SYSTEM.
 
Zakládáme si na profesionálním přístupu, odborných znalostech a zkušenostech našich zaměstnanců. V našem sortimentu najdete pouze ověřené produkty. Jsou to produkty u kterých můžeme garantovat jejich vynikající kvalitu. Všechny výrobky jsou opatřeny certifikáty kvality a atesty nutnými pro prodej zboží v zemích Evropské unie.
 
Velmi si vážíme důvěry a spokojenosti našich zákazníků za což jim tímto děkujeme.
 
  
Za kolektiv firmy PELA CZ,a.s.
 
Petr Schmidt
 
obchodní ředitel
Všechna práva vyhrazena © PELA CZ a.s. 2015 - 2021