+420 556 702 652

Trubka podlahové topení PEX-AL-PEX

Trubka podlahové topení PEX-AL-PEX
VÍCEVRSTVÁ PEX-AL-PEX TRUBKA SA.MI PLASTIC (MADE IN ITALY)
Nabízené trubky mají velmi široké použití. Především slouží k přepravě topné vody v okruzích podlahového topení k dodávce topné vody mezi rozdělovačem a zdrojem tepla, k montáží rozvodů k radiátorům, k dodávce teplé a pitné vody. K vícevrstvým PEX-AL-PEX trubkám dodáváme velmi kvalitní lisovací tvarovky od firmy GENERAL FITTINGS.

Trubky na podlahové topení PEX-AL-PEX od firmy SA.MI Plastic se vyznačují především vysokou kvalitou a dlouhou životností. Mezi její vlastnosti patří velmi dobrá ohebnost a minimální pružnost a tuhost při ohýbání. Velmi hladký vnitřní povrch trubky velmi výrazně snížuje hydraulický odpor, snižuje opotřebení a zvyšuje životnost.

Firma SA.MI Plastic je největší výrobce plastového potrubí v Itálii a jeden z největších výrobců v rámci zemí Evropské Unie a je součástí holdingu SYSTEM GROUP, který je v EU největší zpracovatelem plastů v oboru rozvodů vody topení a plynu. Firma SA.MI Plastic na rozdíl od jiných výrobců nepoužívá při výrobě recyklovaný granulát z odpadu.


Nabízené průměry trubek:
16, 18, 20, 26, 32, 40, 50, 60, 63Zobrazuji 1 až 15 z 16 (celkem stran 2)
Všechna práva vyhrazena © PELA CZ a.s. 2015 - 2021